Konkurs świąteczny dla szkół przyszpitalnych i sanatoryjnych w Polsce- rozstrzygnięty! Gratulujemy WSZYSTKIM! - każdemu uczestnikowi, laureatom i opiekunom  

 

Laureaci grupy I

I miejsce - Karol Szaniawski - IPCZD

II miejsce- Bartłomiej Taraszka - Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 w USD w Krakowie

III miejsce- Franciszek Sadkowski- IPCZD

 

Wyróżnienia:

1.Viviana Walke- Szkoła Podstawowa nr 282 Niekłańska

2. Hanna Sziller- ZSS nr 78 w IPCZD

3. Joanna Urbaniec- Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 w USD w Krakowie

 

Laureaci grupy II 

I miejsce- Emilia Lebowa- Zespół Szkół Przyszpitalnych w Tarnowie

II miejsce- Patrycja Bielecka – Zespół Przedszkoli Specjalnych dla Dzieci Przewlekle Chorych Rabka-Zdrój

III miejsce – Adam Jakubowski- Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie

 

Wyróżnienia:

Zofia Stolecka-Zespół Placówek Oświatowych im. ks.prof.J.Tischnera przy MCRDz w Radziszowie

2. Wiktoria Mucha- Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku- Oddział Pediatryczny

3. Adrian Białkowski -Szkoła Podstawowa nr 282 Niekłańska

 

Laureaci grupy III

I miejsce- Emilia Zygmunt – Zespół Placówek Oświatowych przy Małopolskim Centrum Rehabilitacji Dzieci „Solidarność” w Radziszowie

II miejsce- Damian Żurek – Zespół Szkół Specjalnych w Busko-Zdrój

III miejsce - Wiktoria Madeja – Zespół Placówek Specjalnych w Kartuzach 

 

Wyróżnienia: 

1. Joanna Iwan- Zespół Szkół Specjalnych przy Ośrodku Terapii Nerwic dla Dzieci i Młodzieży w Orzeszu 

2. Zuzanna Serafin- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 282- Niekłańska 

3. Patrycja Lubocka- Zespół Placówek Specjalnych w Kartuzach

4. Adam Zając- IPCZD 

5. Aleksandra Rutka- IPCZD

 

Laureaci grupy IV

I miejsce- Nadia Pierzchalska- Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

II miejsce- Zuzanna Bochman- Szkoła Podstawowa nr 287 w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym w Warszawie

III miejsce- Magdalena Łukaszczyk- Capowska- Zespół Szkół przy Uniwersyteckim Szpitalu Ortopedyczno- Rehabilitacyjnym w Zakopanem

 

Wyróżnienia:

1. Natalia Woźniak – Zespół Szkół Specjalnych Przy Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze

2.Ewelina Szachniewicz- Centrum Medyczne Karpacz

3. Justyna Ignaczewska - Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

 

Nasi Przyjaciele

EricssonPGNiGPGNiGWschodnia Projekty Fotograficzne

Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie "CENTRUŚ" 2018.