Świąteczne szycie w CZD :)

Świąteczne szycie w CZD :)

Taki email dotarł wczoraj na naszą pocztę ” Dziękujemy za uszycie ozdób świątecznych. Dzieciaczki z IPCZD we współpracy z rodzicami stworzyły wiele pięknych zawieszek na choinkę. Było mnóstwo śmiechu i zabawy,co przekłada się na zdrowienie!!!
Dziękujemy!:) Mama Jagódki z NCH

Piękne, czyż nie ? Cieszymy się, że sprawiliśmy tyle radości w tym przedświątecznym czasie

Wszystko to, co obejrzycie w załączonej galerii zdjęć, powstało dzięki naszej współpracy z grupą wspaniałych kobiet, zrzeszonych pod nazwą ” Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych ” Te wielkie sercem i talentem osoby z całej Polski odpowiedziały na naszą prośbę przysłały do nas uszyte przez siebie ozdoby świąteczne, które my, razem z naszymi podopiecznymi ozdobiliśmy :)- a co nam z tego wyszło ? ;)- popatrzcie sami!

Warsztaty plastyczne z szycia dekoracji świątecznych i robienia stroików w świetlicach na zajęciach pozalekcyjnych, indywidualna praca dzieci i rodziców nie mogących wychodzić z sal, kiermasze w zaprzyjaźnionych firmach na które pojechały zrobione przez dzieci, rodziców i pedagogów ozdoby….tyle pracy, tyle radości dla wszystkich!

Mamy nadzieję, że w niejednym domu na choince zawisną własnoręcznie przygotowane uszytkowe ozdoby, a świąteczny stroik będzie przypominał w wspólnej pracy i dobrej zabawie w świetlicy

Bardzo i niezwykle gorąco dziękujemy za uszytki paniom z grupy szyjącej :)- Administratorkom grupy – Ewie Rybackiej i Alicji Polasz-Spychaj, że zaufały nam i nagłośniły akcję Paniom Basi Strzelczak, Agnieszce Adze, Wiolettcie Mikołajczyk, Joli Indyk, Emilii Nowotarskiej, Joannie Grabek, Julicie De, Magdalenie Skocz, Paulinie Gawrońskiej i Magdalenie Lisieckiej za ogromne zaangażowanie i pomoc. Jesteście wielkie!

Nasi partnerzy

Wpłać darowiznę
Przekaż